Uzun Yıllar Sizi Taşıyacak Olan Ayaklarınıza İyi Bakın !!!!

 

Bambu Çin’de yetişiyor ve Türkiye’de iplik haline getiriliyor. Doğal ipliklerin hammaddesi olarak kullanılan bambu ağaçları, dilim dilim kesildikten sonra modifiye edilip hamurlaştırılarak elyaf haline getiriliyor. Sonra elyaflarından ayrıştırılıyor ve çeşitli makinelerde teknik işlemlerden geçirilerek ipliğe dönüştürülüyor. Bu işlemler sırasında ipliklerin tamamen doğal ve saf kalmasına dikkat ediliyor. 

Bambu yeniçağın akıllı ipliği olarak adlandırılır. Üstün niteliklere sahiptir. %99,8 antibakteriyel olup, elyafların en yumuşağıdır. Terletmez ve serin tutar. Çorap modasında gerçek üstü yaklaşımların uyarlanmış halini ayağınıza giymek istiyorsanız Bambu çorap doğru seçimdir. .İmajınız için atmanız gereken birkaç adım var. Renginizi seçin, ayak numaranızı yazın,ve çorabın üzerine uygulama yaparak kendinizi tamamen farklı kılın.

Siz bize siparişinizi verin ,biz size özel hazırlanmış Bambu çoraplarınızı gönderelim.

  

Bambu elyafının üretimi, viskon elyafınınkine benzemektedir.

Viskona benzer özellikler taşısa da ipek ve kaşmir tuşesi vermesi ile farklılaşır. %100 Bambudan mamul ürünler de merserize işlemi gerektirmez. Yazın terleme ve koku yapmaz. Kolay boyanabilirliği yanında bünyesindeki "Bambu kun" isimli antibakteri maddesi sayesinde doğal antibakteriyel özelliklidir. Bu özelliğini bir çok defa yıkandıktan sonra bile korumaktadır.

 

Üstelik bambu çorapları tamamen kişiye özel yapabiliyoruz,isim yazılıyor,kutulara istenilen mesaj ve isim yazılıyor. Doğumgünü-iş terfi-hediyelerde-anneler günü-babalar günü tüm özel günlerde sevdiklerinize bambu çorap hediye edin ,onlarda ayakları rahat ettikçe sizi hatırlasın!

 

Uzun yıllar sizin yükünüzü çekecek ayaklarınıza özen gösterin.