Özel Hissettiren mutluluk veren :Özel Organizasyonlar

  • LAZERLİ EVLİLİK TEKLİFLERİ / YILDÖNÜMÜ KUTLAMALARI

Hayatınızın en özel anlarından biri olacak evlilik teklifini, sıra dışı ve unutulmaz bir atmosferde gerçekleştirmek istemez misiniz? Tabii ki bu en özel anınıza Kız Kulesini, Rumelihisarını hatta Boğaziçini de şahit ederek. Gökkubbe altında hayatınızın ‘evet’ini almak, heyecanınıza yakamozları dahil etmek ve heyecanlandırmak için doğru adrestesiniz!

Bu en özel anınızda siz teknede evlenme teklifinizi gerçekleştirirken yatımız İstanbul’un eşsiz semalarında sizi gezintiye çıkaracak. Heyecan yaşamak ve yaşatmak için güzel anınızı mumlar ve romantik bir yemek eşliğinde sunmak, sürprizinizi unutulmaz kılmak istiyorsanız, bırakın size İstanbul eşlik etsin.Boğaz köprüsünde yansıyan mutluluk cümleleriniz sevgilinizi şaşırtsın. Teknede lazerle evlilik teklifi ve akşam yemeği organizasyonunuz tüm romantikliği ile sizi şımartsın ve hafızanızda unutulmaz bir anı olarak kalsın.

Tekne ve yatlarımızı ister grup halinde ister özel olarak kiralama yapabilme imkanına sahipsiniz. Kapalı mekanlardan sıkıldıysanız, farklı bir organizasyon planlıyorsanız bizi arayın!

  • DOĞUM GÜNÜ KUTLAMALARI

Doğumgünü, evlilik yıldönümü, tanışma yıldönümü, bekarlığa veda, mezuniyet partisi vb tüm özel günlerinizde profesyonel hizmet anlayışımızla yanınızdayız. Farklı kapasitelerdeki teknelerimizden size en uygun olanıyla, sizleri önceden belirlenmiş lokasyondan alıyor ve belirlediğiniz lokasyona bırakıyoruz.

Dilerseniz kokteyl düzeninde bir kutlama, dilerseniz yemekli bir organizasyonu tercih edebileceğiniz gibi teknede iki kişilik romantik bir sürpriz de hazırlayabilirsiniz.

Yatlarımızda kaliteli bir müzik sistemleri bulunmakta olup arzu ederseniz canlı müzik ya da dj ile parti hizmeti de sunmaktayız. Ayrıca lazer ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı daha gösterişli hale getirebilirsiniz.

  • TEKNEDE DÜĞÜN / NİŞAN ORGANİZASYONLARI

Yıllarca hayallerinizi süsleyen, mutlu bir beraberliği bir ömür boyu sürdürmek için söz vereceğiniz gün geldi… Hayatınızın en anlamlı ve özel günü hayallerinizi süslediği gibi duru, görkemli ve heyecan verici olmalı tıpkı İstanbul gibi, boğaz gibi. Eşinizin kollarında ilk dansınızı yaparken boğazın yeşili ve denizin mavisinin dansı size eşlik edecek, köprünün parlak ışıkları düğününüzü aydınlatan en güzel ışık olurken en özel gününüz eğlenceli olmasının yanı sıra romantik anları da beraberinde getirecek Masmavi denizlerde yaşayacağınız en mutlu gününüzü sadece siz değil davetliler de unutamayacak. Düğününüzü unutulmaz kılmak için hiç kimsenin unutamayacağı güzellikle olan İstanbul Boğazı’nın bu mutlu gününüze şahitlik etmesine izin verin..Her detayın eksiksiz ve özenle düşünüldüğü rüya gibi bir tören için acele edin ve yerinizi ayırtın..

Boğazda yıldızlar altında masal gibi bir düğün için bizi arayın!

 

  • SEVGİLİLER GÜNÜ

Sevgililer gününe özel tekne turu organizasyonunda ister grup halinde ister münferit olarak kiralama yapabileceğiniz gibi, yemekli-yemeksiz ya da kokteyl gibi ek taleplerinizi de temin edilmektedir. Özel ve leziz mutfağı, deneyimli ve özel eğitimli yetkin ekibi ile sizi son derece memnun edecek organizasyon becerisiyle size sadece bu güzel anın tadını çıkarmak kalacak.

 • FASIL
 • ORYANTAL
 • KINA GECESİ
 • ŞİRKET, BAYİ ve LANSMAN TOPLANTILARI
 • TARİHLERE ÖZEL ORGANİZASYONLAR (Ramazan ayına özel organizasyonlar, Yeni yıl, 29 Ekim, 23 Nisan…/ Tarihlere özel organizasyonlar kişisel talepler doğrultusunda dönemsel olarak tasarlanmaktadır.)
 • MÜZİK, EĞLENCE ve ŞOVLAR (Organizasyon konsepti doğrultusunda DJler, fasıl ekipleri, oryantal dans gösterileri, ses sanatçılarından keyifli şarkılar, animatörler ve dans showları ile seyahatler daha da renkli…)

 Başvuru : bilgi@bilgesibel.com