İşyeri enerji temizliği

İşiniz gelişiyor büyüyür mu ? Yoksa arzu edilen ivmeyi henüz yakalayamadınız mı ?

Çalışanlarınız mutlu ve üretken mi ? Yoksa sıkça çalışan değiştiriyor ve tartışmalar mı yaşıyorsunuz?

Şirketiniz başarı hedeflerine ulaşıyor mu ? Yoksa hedeflerin altında mı kalıyorsunuz ?

İşyerinizin genel atmosferi ilk bakışta olumlu bir hava yansıtıyor mu ?

Yoksa bir rahatsızlık, huzursuzluk  ve memnuniyetsizlik mi var?

Patron veya üst düzey yönetici konumundaysanız, yaşanan her stresli durumun ve toplantının ardından mekanda negatif enerjinin kaldığını biliyor musunuz ? Bunları belli zamanlarda düzenli olarak temizlenmesi akışı rahatlatacaktır.

Her iş ve işyeri Mekan Enerji Temizliğinden yarar görür.

Büyük şirket ofisleri, yönetim ofisleri, oteller, tatilköyleri, spa merkezleri, avm, konut satış ofisleri, finans şirketleri, restaurantlar, kafeler, diş klinikleri, hastaneler, okullar, dükkanlar, endüstriyel mekanlar, marketler, vs.aklınıza ne geliyorsa heryere uygulanabilir. Bu uygulama öncesi müşteri ile birkaç sorudan oluşan basit bir farkındalık çalışması yapılıyor. Mekandaki ilk izlenimi olumlu kılmak için bazen basit eklenmeler veya değişimler ile neler yapılabileceği önerilir. Mekanın yapılan işi desteklemesi için Enerji Temizliği çalışması hem müşterilere, hem mekan sahibine hem de çalışanlarına fayda sağlar.

Daha çok müşteri gelmesi, daha çok tanınma, nakit akışının artması, işyerinde çalışanların verimliliğinin artması, yaşanan tartışmalar varsa genel havanın yumuşaması, işlerde büyüme enerji temizliğinin doğal sonuçlarıdır.

Böylece kişiler mekanlarda kendini daha iyi hisseder.Bariz biçimde mekanlar hafifler, enerji aktive olur.Bir iş ortamı besleyici, mutlu ve rahat ise bu yapılan işe yansır.Çevresel psikoloji ya da ergonomi de denebilecek bu çalışmalar mekansal uyum ve dengeyi sağlarken optimal ve daha başarılı bir iş ortamı yaratmayı amaçlar. 

Her mekan ve sahibi kendine özeldir.Hiçbir temizlik çalışması diğerine benzemez.Çalışma sürecinde iş sahibi veya işin patronu ile de kişisel çalışma yapılır.Önceden belirlenen günde ve sakin bir ortamda tercihan iş sahibi ile birlikte çalışılır. Enerji temizliği bloke olmuş enerjileri temizleyerek akışı sağlar. Hayatın akması için alan açılır. Değişimler herzaman daha iyiye doğru olur. Çalışma sonrası bazı yerlerde sonuçlar hemen kendini gösterir. Bazı yerlerde daha uzun zaman alır. Çalışma bittikten sonra kişi kendi niyetlerini açılan alana eker.

Ayrıca, bütün müşteri bilgileri saklıdır ve paylaşılmaz.

 

Detaylar ve başvuru için bilgi@bilgesibel.com