KOÇ BURCU;

2016 yılında hızlı adımlar atmak isteyecek, çalışmalarınızı biran önce sonuçlandırma arzusunda olacaksınız ancak biraz daha temkinli davranmanızda, dengeyi kurmanızda yarar var. 2016 yılı içerisinde zaman zaman istediğiniz şartları fazlasıyla elde edeceksiniz ancak tüm bunların kendiliğinden gerçekleşmesini beklemeniz daha iyi olacaktır.

 

BİR KOÇ ‘A HEDİYE ALMAK İSTİYORSANIZ;

Öncelikle hediye alma düşüncesini tamamiyle kendinize saklamalısınız, kesinlikle hissetmemeli çünkü sizi muhakkak etkilemeye çalışacaktır. Koç insanlarının görev anlayışı en hızlı ve en çabuk sonuca ulaşma şeklindedir. Olayların akışını değiştirmekten zevk alırlar. Her tür hediyeden kendine özgün bir sonuç çıkararak kesinlikle yararlanırlar.

Sporla ilgili herşey iyi bir seçimdir, koçlar çok çeşitli sporlar ve hobilerle ilgilidirler. Kolay ve de eğlenceli olduğu sürece yeni bir sporu veya hobiyi öğrenmeye her an hazır ve nazırdırlar…Sadece onu düşündüğünüzü ve yaratıcı olduğunuzu gösterin.

 

Koç Kadınları:

 

Bileklikler , yaz dönemi için mayo, spor düşkünü koçlara özel hediyeler onların vazgeçilmezleridir.

 

 

Onun kısa dönemli ilgileri ve hobileri olduğunu hiçbir zaman  unutmayın ve ona göre davranın örneğin, şu ara heves ve merakla okuduğu kursları araştırın ve paket program olarak hediye edin. Dünyalar onun olacaktır.

     

Her kadın çiçeğe düşkündür ama koç kadınına çiçek alacaksanız gül almalısınız.

 

 

 

KOÇ ERKEĞİ;

Koç erkeği güçlüdür aşk ve enerji doludur. Farklı ,yaratıcı hediyeler almayı sever. Ona özel bambu çorap,enerjisine gücüne güç katan koku ve objeler hediye edebilirsiniz.

     

 

 

Puro düşkünü KOÇ erkeklerine mükemmel bir puro kutusu seti hediye edebilirsiniz.

 

 

 

Spor karşılaşmaları, konserler, sinema ve tiyatro; hele bir de önemli ve az bulunur bir olay varsa; hemen ona bir bilet alın veya duruma göre iki bilet bayılacaktır.

 

 

 

Tüm hediye alternatifleri www.bilgesibel.com da...

 

Yararlanılan kaynak:

BİLİNMEYEN.COM

Burc.web.tr