Banyo Topları

Evet ... 

Başlıktada yazdığı gibi gerçekten kişisel bakımın son bombası Banyo Topları ...

Beni Yakından tanıyanlar bilir,her yeni çıkan kozmetik veya kişisel bakım ürününe kolay kolay güzel yada iyi demem.

Ingiltere'de çıkmıştı ilk olarak karşıma Banyo Topu,bu kurabiye de neyin nesi böyle diyivermiştim,kozmetik mağazasının içinde kurabiyenin ne işi vardı ayrıca ?

Daha sonra mağaza yetkilisi ile konuştuktan sonra Banyo Topu ile aramda platonik bir aşk başlayacağını nerden bilebilirdim ki?

Son dönemde kişisel bakım pazarının her köşeye modaya ve tekstile yayılmasından sonra satın alacağım ürünün içeriğini bir kere okurken birden daha fazla okumaya başladım,etiketiyle BENİ AL! BENİ AL! diyen kozmetik ürünleri acaba içeriğinde kullanılan maddelerle cildime iyi gelecek mi ? 


Ve Kendi Cosmetics'i kurarken ilk Mottomuz renkli gösterişli ambalajlara sahip olduğu kadar,içeriği kalitesi,doğallığı ve farkıyla tüketiciyi cezbedecek ürünlerin bir arada olmasıydı.

Neyse ki mottomuza her geçen gün bir adım daha yaklaşırken Banyo Toplarını Türkiye'de bir pazar haline getirme fikri parlayıverdi kafamda.

Peki nedir bu Banyo Topları?

Ne işe yarar? 

Nasıl Kullanacağız ?

Nelere iyi gelir ?

In midir,cin midir?

Tamam tamam:) Sakin olun!Tüm bu sorularınızın cevabı yazıda ...

Kendi Cosmetics Banyo toplarının en önemli özelliği doğal olması.Hatta biraz daha ileri gidiyor ve Vegan özelliğide taşıyor.

Kişisel bakım ritüellerinizde tamamlayıcı bir unsur olacak olan bu sevimli bebekler,kullanım kolaylığı sayesinde şehirli insanın favorisi olacak bir ürün.


Tek yapmanız gereken şey,su dolu küvetinize seçtiğiniz Kendi Cosmetics Banyo Topundan bir adet suya bırakmak,benim naçizane tavsiyem bir süre o keyifli şovu izlemeniz,suyla buluştuğunda hiç biryerde rastlayamayacağınız kokusunu içinize çekin ! 

Ahhhh ! Hepsi o kadar güzel kokuyor ki... 

Daha Sonra ne mi oluyor ?

Bu Bebekler size görsel ve kokusal şovunu yaptıktan sonra,cildinizde biriken ÖLÜ DERİLERİ hayatınızdan çıkarmaya başlıyor ve Evett !! PEELING ZAHMETINE BIR ANLAMDA SON VERIYOR.

İçeriğindeki TATLI BADEM ve JOJOBA  yağları sayesinde ölü derilerinden arınmış cildinize nem depolamayıda ihmal etmiyor tabii ki.

Şaşırtıcı değil mi ?Türkiye sularının kireçli olduğu gerçeğini hatırlatmama gerek var mı ?

Kendi Cosmetics Banyo Topları içeriğinde olan maddeler sayesinde suyu yumuşatarak,adeta arındırılmış bir suda size banyo Keyfi yapmayı sunuyor.

Gelelim Banyosunda küveti olmayanlara !

Yok hemen atlamayın:) Banyo Topu alana Küvet hediye etmiyoruz!

Ama bu keyifli ambiansı evinizin her köşesinde yaşayabilmeniz hatta Manikür ve Pedikür keyfinizi çok daha faydalı bir hale getirebilmeniz için Mani-Pedi tablet boylarını satışa sunmaya hazırlanıyoruz.

E artık bundan sonra 12 çeşit Banyo Topu arasından favorinizi alıp kullanmanız kalıyor.

 

http://www.bilgesibel.com/product/uclu-banyo-toplari


Keyifle Kullanmanız Dileğimle KENDİ ...