Balık burcunun olumlu yönleri

Balık burcu insanlarının olumlu özellikleri arasında duyarlı olmaları, şefkatli ve romantik olmaları vardır ve bunlar en dikkat çekici özellikleri arasındadır. Son derece yaratıcı, zarif ve sempatik insanlardır. İnsanları asla kırmak istemezler.

Balık burcunun olumsuz yönleri

Balık burcu insanlarının olumsuz özellikleri arasında kararsız olmaları, tembel olmaları ve hastalık hastası olmaları vardır. Sürekli değişkenlik gösterirler ve monoton bir yapıya sahiptir. Bağımlıkları aşırılığa varabilir.

Balık Burcu Ünlüleri:

Balık Burcu Kadınlarına TÜYO:

Duygulsa,sakin ve hayalperest su grubu burcu için naturel kapatıcılar,pembe ruj ve göz makyajında ise mavi tonlar ideal...
Balık Kadını

Balık kadınına klasik aşk şiirleri, aşk romanları, felsefe, fotoğrafçılık ya da sanatla  ilgili kitaplar hediye edebilirsiniz. Bale gösterisine alacağınız biletler ile onu büyüleyebilirsiniz.

Kar beyazı ipek gecelik, pijama, sabahlık takımlarıyla onu şımartın. Pastel tonlarında dantelli iç çamaşırı ya da takımı alabilirsiniz. En sevdiği renk eflatun, menekşedir. Ona bu renk ametist taştan takı verebilirsiniz.

Romantik Balık kadını kokulu mumlara bayılır.

 

Sevdiği parfümün banyo sabununu,duş jeli,banyo köpüğü,

vücut losyonunu alabilir bulabildiğiniz en kaliteli banyo havluları

ile birlikte hediye edebilirsiniz. Sevdiği kişinin resmini başucuna koyabilmesi için güzel bir gümüş resim çerçevesi iyi bir seçim olacaktır. 

Balık burcu rüyaları ve uykuyu temsil eder, ona paranızın yettiği en kaliteli kaz tüyü yastıkları alabilirsiniz. Kaz tüyü yorgan ya da çarşaf takımları da olabilir. Onu rahatlatacak new-age müzik kaset veya CD’leri seçebilirsiniz. Ona yeni bir fotoğraf makinesi, polaroid kamera veya video kamera hediye edebilirsiniz. 

http://www.bilgesibel.com/product/burclara-gore-bileklik

http://www.bilgesibel.com/product/cherry-serisi-bikini


 Balık Erkeği

Balık erkeği son derece yaratıcı, hassas ve duyarlıdır. Meditasyon,

gibi konular ilgisini çekiyorsa ona kurslar bulabilirsiniz. İyi bir fotoğraf sanatçısından siyah-beyaz bir fotoğraf alabilir,

ya da kendi beğendiğiniz bir fotoğrafı çerçeveletip hediye edebilirsiniz. Ona yeni bir fotoğraf makinesi alarak sürpriz yapabilirsiniz.

İçi balıklarla dolu bir akvaryum alabilirsiniz. Kaliteli bir bornoz

ve bir traş aynası verebilirsiniz.

Deniz kenarında sakin bir kasabaya tatile gidebilirsiniz. Denizde doğumgünü partisi düzenleyebilirsiniz:

http://www.bilgesibel.com/product/yatta-dogumgunu

El yapımı ahşap bir gemi, yelkenli modeli hoşuna gidecektir. Büyük bir yüzme havuzu olan spor klubüne üye yapabilirsiniz. En popüler gece klübünü seçin ve dansetmeye gidin. Ona bir çift spor ayakkabı veya çorap  alın. ( Balık burcu ayakları temsil eder. ) 

Balık burçları müziği çok sever ve pek çoğu bir müzik aleti çalar. Para biriktirip hayalini kurduğu müzik aletini alabilirsiniz.

Tüm görsellerdeki hediyeler www.bilgesibel.com da mevcuttur.

Yararlanılan Kaynak : http://www.astroloji.org/balik7.asp